Ettevõttest

2007. aastal loodud Entronik OÜ visioon on pakkuda, elektri- ja automaatika terviklahendusi, projekteerimisest visualiseerimiseni. Meie eelis konkurentide ees on meie inimesed, kes on pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid paigalduselektrikust programmeerijani.

Meil on neli peamist suunda: projekteerimine, ehitamine, programmeerimine ja kaugjälgimissüsteemi (SCADA) ehitamine. Vastavalt kliendi soovile oleme võimelised projekteerima kogu kavandi algusest lõpuni või pakkuma hooldust ehk tugiteenust. Enamasti on meie kliendiks suurem tööstus- või tootmisettevõte, mis vajab automatiseeritud lahendusi ja juhtimissüsteeme. Suurema töökoormusega ja või suuremamahulistel objektidel kasutame koostööpartnerite abi, kelle oskustes ja töökvaliteedis oleme veendunud ja saame kindlad olla.

Ühtse joone ja kvaliteedi hoidmise nimel kasutame peamiselt Schneider Electricu tooteid, mis on maailmas üks tunnustatumaid elektriautomaatika komponentide tootjaid. Ametliku koostööpartnerina kasutame Schneider Electricu kaitse- ja lülitusaparatuuri, sagedusmuundureid, kontrollereid, operaatorpaneele jne. Lisaks Schneiderile teeme koostööd tarnijatega nagu Finetrek, Onninen, W.E.G. Eesti, Viru Elektrikaubandus, Sakala Tööstusautomaatika, SLO ja teised.

Erinevad tööstusautomaatika valdkonna segmendid, kus Entronik tegutseb, on:

  • reovee- ja joogiveetöötlusjaamade elektriautomaatikapaigaldiste ning kaughaldussüsteemide (SCADA) projekteerimine ja ehitus
  • erinevate võimsustega ja kütteliikidega (hakke-, gaasi-, õliküte) katlamajade elektri-automaatikapaigaldiste ning SCADA projekteerimine ja ehitamine
  • erinevate tööstusliinide (puidu,metalli, masinaehituse, toidu jne) elektri-automaatikapaigaldiste ning SCADA projekteerimine ja ehitus.

Miks valida meid?

Meil on olemas vajalikud oskused

Kõik meie meeskonnaliikmed on vähemalt 10 aastase kogemusega, oma ala professionaalid ja omavad antud tööde teostamiseks vajalike tunnistusi ja litsentse.

Meil on olemas vajalikud vahendid

Meil on olemas vajalikud töövahendid, et saaksime ehitada ja projekteerida mistahes keerukusastmega elektri- ja automaatikakilpe olenemata tööstusettevõtte spetsiifikast.

Meie poolt tehtud töö on kvaliteetne

Kõik meie poolt kasutatavad komponendid on kõrgekvaliteedilised ja hoolikalt välja valitud, et tulemus oleks võimalikult kvaliteetne, kauakestev ja ohutu.

Meie poolt tehtud töö on korrektne

Peale töö teostamist veendume mõõtmistulemuse, visuaalkontrolli ja dokumentatsiooni alusel, et konkreetne kilp või mistahes muu lahendus vastab nõuetele.

Soovid ühendust võtta?

Kirjuta meile ka juhul, kui sul tekkis lihtsalt mõni küsimus.